
Samsung RDIMM 32GB DDR5 4800MHz M321R4GA3BB6-CQK
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Samsung SemiConductor
- Κωδικός: PSESA4DR50005
- Βάρος(kg): 0.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.50cm x 13.50cm x 0.30cm
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 315880
1.266,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.021,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Guarantee | G036M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | RDIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Package type | OEM |
