
Samsung M321R8GA0EB0-CWM memory module 64 GB 1 x 64 GB DDR5 ECC
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Samsung SemiConductor
- Κωδικός: PSESA4DR50037
- Βάρος(kg): 0.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.50cm x 13.50cm x 3.00cm
2.667,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.151,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G036M |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.1 V |
