
Kingston Technology KSM56E46BS8KM-16HA memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 ECC
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Kingston
- Κωδικός: PSEKINDR50059
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 16.00cm x 1.00cm
- EAN: 740617336009
514,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 414,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 46 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Component for | Server |
| Doesn't contain | Halogen |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G060M |
| Height | 31.2 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| JEDEC standard | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 72 |
| On-Die ECC | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 95 C |
| Product colour | Green Black |
| Programming power voltage (VPP) | 1.8 V |
| Refresh row cycle time | 295 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 48 ns |
| Row Precharge Time (TRP) | 16 |
| SPD profile | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Width | 133.3 mm |
