



HPE 815100-B21 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM ECC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCRAXUL
- Βάρος(kg): 0.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 4.20cm x 15.50cm
- EAN: 4514953886889
1.334,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.075,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS Latency | 19 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 31 mm |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Weight | 45 g |
| Width | 133.3 mm |
