



HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR4-3200 CAS-22-22-22 Unbuffered Standard Memory Kit
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCREKLP
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.50cm x 18.00cm x 8.00cm
- EAN: 4549821425839
444,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 358,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 22 |
| Compatible products | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Component for | PC/Server |
| Depth | 190.5 mm |
| ECC | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 19.1 mm |
| Height (imperial) | 1.91 cm (0.75") |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Warnings | Store in a dry place, away from heat and direct sunlight. Do not dispose of in normal waste. The product requires special disposal. Avoid direct contact with electronics to prevent electrostatic damage. |
| Weight | 40 g |
| Weight (imperial) | 0.0440 kg (0.0970 lbs) |
| Width | 88.9 mm |
