

















Manhattan HDMI 1080p over Ethernet Extender Kit, Up to 50m with Single Cat6 Cable, Tx & Rx Modules, IR Support, Three Year Warranty
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Manhattan
- Κωδικός: WLONONWCRAFKK
- Βάρος(kg): 0.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 20.00cm x 5.00cm
- EAN: 766623207461
104,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Audio formats supported | LPCM |
| Cable length | 1.4 m |
| Cable types supported | Cat6 |
| Certification | CE, FCC |
| Compliance certificates | RoHS CE Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wired |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 69 mm |
| Frequency | 340 MHz |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP & EDID bypass | Yes |
| HDMI in | 3 |
| Height | 17 mm |
| Input current | 1 A |
| IR blaster included | Yes |
| IR receiver included | Yes |
| Material | Metal |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Maximum transfer distance | 100 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 96% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Operating voltage | 5 V |
| Plug and Play | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Remote (IR) input | 1 |
| RJ-45 input ports | 1 |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 1024 x 768 (XGA) 800 x 600 (SVGA) |
| Supported video modes | 576p 480p 1080p 480i 720p 576i 1080i |
| Type | AV transmitter & receiver |
| Weight | 350 g |
| Width | 80 mm |
