











Lindy 4K30 HDMI and USB over IP System - Encoder
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRSOO8
- Βάρος(kg): 3.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 14.80cm x 44.50cm
- EAN: 4002888383967
753,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 607,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Yes |
| 3.5 mm (1/8-inch) out | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Bandwidth | 18 Gbit/s |
| Cable types supported | Cat6 |
| Cables included | IR |
| Compliance certificates | UKCA Federal Communications Commission (FCC) RoHS CE REACH |
| Connectivity technology | Wired |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 134 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI in | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Height | 21.5 mm |
| Included power plug types | UK AU US EU |
| Infrared (IR) frequency range | 20 - 60 kHz |
| Manual | Yes |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum transfer distance | 100 m |
| Mounting kit | Yes |
| Number of HDMI outputs | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Operating voltage | 12 V |
| Output current | 1 A |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.02 kg |
| Package width | 245 mm |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Remote (IR) input | 1 |
| Remote (IR) output | 1 |
| RJ-45 input ports | 1 |
| Serial interface type | RS-232 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Supported network protocols | IP |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type | AV transmitter |
| USB connector type | USB Type-B |
| USB ports quantity | 1 |
| Weight | 780 g |
| Width | 204 mm |
