









Lindy 150m USB 2.0 Cat.6 Extender
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRPRB6
- Βάρος(kg): 2.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 24.50cm x 18.50cm
- EAN: 4002888433914
284,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 229,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable types supported | Cat6 |
| Compliance certificates | RoHS CE Federal Communications Commission (FCC) REACH |
| Data transfer rate | 480 Mbit/s |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 32 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 25 mm |
| Housing material | Metal |
| LED indicators | Activity Power |
| Manual | Yes |
| Maximum transfer distance | 150 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Output current | 3 A |
| Output voltage | 5 V |
| Package depth | 194 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 600 g |
| Package width | 220 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black |
| Receiver weight | 84 g |
| RJ-45 ports quantity | 2 |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Transmitter weight | 84 g |
| Type | Console transmitter & receiver |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| USB 2.0 Type-B ports quantity | 1 |
| Width | 67 mm |
