







Digitus HDMI KVM IP Extender Set, Full HD
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCRPSHZ
- Βάρος(kg): 0.97kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 24.00cm x 17.70cm
- EAN: 4016032490906
286,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 231,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Cable types supported | Cat5e |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| DC voltage | 5 V |
| DC-in jack | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HDMI version | 1.3 |
| Input current | 1 A |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Metal |
| Maximum digital resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum transfer distance | 120 m |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 60 C |
| Package depth | 177 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package volume | 3398.4 cm |
| Package weight | 970 g |
| Package width | 240 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (receiver) (max) | 3.5 W |
| Product colour | Black |
| Receiver depth | 11 cm |
| Receiver height | 2.7 cm |
| Receiver local keyboard/mouse port type | USB |
| Receiver local video port type | HDMI |
| Receiver local video ports quantity | 1 |
| Receiver weight | 244 g |
| Receiver width | 9 cm |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| RJ-45 ports quantity (receiver) | 1 |
| RJ-45 ports quantity (transmitter) | 1 |
| Supported resolutions | 1920x1080 60Hz |
| Transmitter depth | 11 cm |
| Transmitter height | 2.7 cm |
| Transmitter local keyboard/mouse port type | USB |
| Transmitter local video port type | HDMI |
| Transmitter video port type | HDMI |
| Transmitter weight | 244 g |
| Transmitter width | 9 cm |
| Type | Transmitter & receiver |
| UK Trade Tariff code | 85176200 |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| USB data transfer rates | 480 Mbit/s |
