



HDMI Video Splitter 2port Lindy
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRMUIG
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 29.50cm x 6.00cm
- EAN: 4002888383851
286,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 231,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio formats supported | LPCM |
| Bandwidth | 18 Gbit/s |
| Cables included | IR |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Propositon 65 |
| Chipset | GSV2006 & GSV5100 |
| Connectivity technology | Wired |
| EDID management | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI in | 1 |
| Infrared (IR) frequency range | 20 - 60 kHz |
| Manual | Yes |
| Material | Metal |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum transfer distance | 70 m |
| Mounting brackets included | Yes |
| Number of HDMI outputs | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 238 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.26 kg |
| Package width | 292 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 100 x 88 x 23 mm |
| Receiver weight | 199 g |
| Remote (IR) input | 1 |
| Remote (IR) output | 1 |
| RJ-45 input ports | 1 |
| RJ-45 output ports | 2 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 80 C |
| Transmitter dimensions (WxDxH) | 154 x 103 x 23 mm |
| Transmitter weight | 263 g |
| Type | AV transmitter & receiver |
