











Digitus 4x2 HDMI Matrix Switch / Multi-Viewer, 4K/30Hz
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCRPRKZ
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 23.80cm x 29.20cm
- EAN: 4016032495659
183,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Bandwidth | 10.2 Gbit/s |
| Built-in display | No |
| Control type | Remote Buttons |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 214 mm |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI input ports quantity | 4 |
| HDMI output ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 18.5 mm |
| Housing colour | Black |
| Housing material | Metal |
| IR receiver included | Yes |
| LED indicators | Status |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 C |
| Output current | 1000 mA |
| Output voltage | 5 V |
| Package depth | 292 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 18 kg |
| Package width | 238 mm |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Product type | AV matrix switcher |
| Quick start guide | Yes |
| Remote control included | Yes |
| USB connector type | Micro-USB A |
| Weight | 450 g |
| Width | 91 mm |
