











Lindy 70m Cat.6 4 Port HDMI 4K60 Splitter Extender
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRAKHX
- Βάρος(kg): 0.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 35.40cm x 42.30cm
- EAN: 4002888382625
498,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 402,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio formats supported | LPCM |
| Bandwidth | 18 Gbit/s |
| Cable types supported | Cat6 |
| Cables included | IR IR sensor |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Propositon 65 |
| Chipset | GSV2006, GSV5100 |
| Connectivity technology | Wired |
| DC-in jack | Yes |
| Extended display identification data (EDID) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI in | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Manual | Yes |
| Material | Metal |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum transfer distance | 70 m |
| Mounting brackets included | Yes |
| Number of HDMI outputs | 5 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 354 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2 kg |
| Package width | 423 mm |
| Product colour | Black |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 100 x 88 x 23 mm |
| Receiver weight | 199 g |
| Remote (IR) input | 4 |
| Remote (IR) output | 1 |
| RJ-45 input ports | 4 |
| RJ-45 output ports | 4 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 80 C |
| Transmitter dimensions (WxDxH) | 180 x 103 x 23 mm |
| Transmitter weight | 390 g |
| Type | AV transmitter & receiver |
