















ATEN CE820-ATA-G KVM extender Transmitter & receiver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ATEN
- Κωδικός: WLONONWCRMUPA
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.20cm x 18.20cm x 2.90cm
- EAN: 4710469341823
799,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 644,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| Cable types supported | Cat5e Cat6 Cat6a |
| Connectivity technology | Wired |
| Guarantee | G024M |
| LED indicators | Link, Power, Video |
| Material | Metal |
| Maximum digital resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Maximum transfer distance | 150 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| PC Audio in | Yes |
| PC Audio out | Yes |
| Power consumption (receiver) (max) | 5.37 W |
| Power consumption (transmitter) (max) | 2.87 W |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | Yes |
| Receiver depth | 12.2 cm |
| Receiver height | 2.87 cm |
| Receiver local keyboard/mouse port type | USB |
| Receiver local video port type | HDMI |
| Receiver weight | 650 g |
| Receiver width | 18.2 cm |
| RJ-45 ports quantity (receiver) | 1 |
| RJ-45 ports quantity (transmitter) | 1 |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Transmitter depth | 12.2 cm |
| Transmitter height | 2.87 cm |
| Transmitter local keyboard/mouse port type | USB |
| Transmitter local video port | Yes |
| Transmitter local video port type | HDMI |
| Transmitter video port type | HDMI |
| Transmitter weight | 630 g |
| Transmitter width | 18.2 cm |
| Type | Transmitter & receiver |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
