

























Silverstone SST-RM46-502I Case
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SilverStone
- Κωδικός: WLONONWCRIZAW
- Βάρος(kg): 12.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 62.00cm x 56.00cm x 34.50cm
- EAN: 4710679817224
488,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 393,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio input | Yes |
| Depth | 456 mm |
| Form factor | Rack |
| Front fans diameters supported | 80 |
| Front fans installed | 1x 80 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 176 mm |
| LED indicators | HDD Power |
| Material | Steel |
| Maximum CPU cooler height | 14.8 cm |
| Maximum graphics card length | 43.7 cm |
| Maximum PSU length | 43 cm |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Number of 3.5" bays | 4 |
| Number of 5.25" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 8 |
| Number of front fans supported (max) | 1 |
| Number of HDDs supported | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 4U |
| Rack mounting | Yes |
| Rear fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Rear radiator sizes supported | 280 mm 120 mm 240 mm |
| Reset button | Yes |
| Supported HDD sizes | 3.5" 5.25" 2.5 |
| Supported motherboard form factors | EATX SSI CEB micro ATX Mini-ITX SSI EEB ATX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Type | Server |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 8.69 kg |
| Width | 440 mm |