



























Silverstone SST-RM43-320-RS storage drive enclosure HDD enclosure Grey 2.5/3.5"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SilverStone
- Κωδικός: WLONONWCRPSLH
- Βάρος(kg): 23.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 83.50cm x 30.00cm x 29.50cm
- EAN: 4710679814834
1.192,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 961,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in display | No |
| Card reader integrated | No |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Depth | 660 mm |
| External power adapter | No |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 175 mm |
| Hot-swap | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Number of storage drives supported | 20 |
| On/off switch | Yes |
| Power source type | AC |
| Product colour | Grey |
| Product type | HDD enclosure |
| Rack capacity | 4U |
| Rack mounting | Yes |
| Storage drive size | 2.5/3.5" |
| Supported storage drive interfaces | SAS, SAS-2, SAS-3, Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector gender | Female |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB ports quantity | 2 |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 16.2 kg |
| Width | 442 mm |
