







Bitspower K1M Pump
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Bitspower
- Κωδικός: WLONONWCRPSLG
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.90cm x 8.40cm x 5.20cm
- EAN: 4712914788191
95,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 62 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 28.1 mm |
| Maximum flow rate | 7.7 l/min |
| Maximum operating temperature | 25 C |
| Mean time between failures (MTBF) | 15000 h |
| Minimum operating temperature | 80 C |
| Noise level | 24 dB |
| Operation voltage range | 8 - 16 V |
| Power consumption (typical) | 8.4 W |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Pump voltage | 12 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rated current | 0.7 A |
| Type | Pump |
| Width | 62 mm |
