
QNAP RAIL-B02 rack accessory Rack rail kit
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: QNAP
- Κωδικός: NASQNAAKC0065
- Βάρος(kg): 2.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 10.00cm x 74.00cm
- EAN: 4712511127386
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 923506
106,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatibility | TVS-471U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-853U, TS-1253U, TS-870U, TS-1270U, TS-869U, TS-1269U |
| Guarantee | G012M |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Mounting depth (max) | 81.5 cm |
| Mounting depth (min) | 44.3 cm |
| Product colour | Metallic |
| Type | Rack rail kit |
| Warnings | The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations. Use caution when connecting and disconnecting cables to avoid electrical shock. Do not dismantle or modify the appliance doing so risks damage and voids the warranty. |
| Weight | 2.48 kg |
| Width | 485 mm |
