







Equip 16-Port Cat.6 Shielded Patch Panel, Light Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPNLR
- Βάρος(kg): 2.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 24.00cm x 35.00cm
- EAN: 4015867209400
99,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable types supported | Cat6 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Country of origin | China |
| Depth | 483 mm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85371098 |
| Height | 44.5 mm |
| Material | Steel |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Mounting | Rack mounting |
| Package type | Box |
| Ports quantity | 16 |
| Product colour | Grey |
| Rack capacity | 1U |
| Weight | 1.43 kg |
| Width | 110.5 mm |
