





























Wall-mounted rack cabinet 19" 9U 600x600 grey perforated door Lanberg (flat pack)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lanberg
- Κωδικός: WLONONWCRPBS7
- Βάρος(kg): 22.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 63.00cm x 63.00cm x 25.00cm
- EAN: 5901969447491
166,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 133,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Castor wheels | No |
| Depth | 600 mm |
| Door opening angle | 220 |
| Frame type | Closed |
| Front door construction | Perforated |
| Front door key lock | Yes |
| Front door style | Grilled |
| Guarantee | G024M |
| Height | 512.4 mm |
| Key lock | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Product colour | Grey |
| Rack capacity | 9U |
| Rack rail thickness | 1.5 mm |
| Rack rails | Yes |
| Screws included | Yes |
| Type | Wall mounted rack |
| Weight | 23.6 kg |
| Width | 600 mm |
