



























Extralink Rackmount cabinet 9U 600x600 ASP Gray wall mounted, metal door
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: WLONONWCRDZBW
- Βάρος(kg): 20.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 64.00cm x 64.00cm x 16.00cm
- EAN: 5903148913025
168,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Back door construction | Metal |
| Back door key lock | No |
| Built-in UPS | No |
| Cooling type | Passive |
| Depth | 600 mm |
| Frame type | Open |
| Front door construction | Metal |
| Front door key lock | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 505 mm |
| Key lock | Yes |
| Material | Metal |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Product colour | Grey |
| Rack capacity | 9U |
| Rack rails | Yes |
| Removable back door | No |
| Removable front door | Yes |
| Removable side panels | Yes |
| Side panel construction | Metal |
| Side panel key lock | Yes |
| Side panels included | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Soundproof | No |
| Type | Wall mounted rack |
| Width | 600 mm |
