































Extralink Rackmount cabinet 6U 10" Gray wall-mounted
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: WLONONWCRODL9
- Βάρος(kg): 9.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 41.10cm x 18.00cm
- EAN: 5903148914473
93,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Back door construction | Steel |
| Back door key lock | Yes |
| Cable management | Yes |
| Cooling type | Passive |
| Depth | 300 mm |
| Frame type | Closed |
| Front door construction | Glass/Steel |
| Front door key lock | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 370 mm |
| Key lock | Yes |
| Material | Steel Tempered glass |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Product colour | Grey |
| Rack capacity | 6U |
| Removable back door | No |
| Removable front door | Yes |
| Removable side panels | Yes |
| Side panel construction | Steel |
| Side panels included | Yes |
| Size (imperial) | 25.4 cm (10") |
| Type | Wall mounted rack |
| Width | 300 mm |
