





































Extralink Rackmount cabinet 4U 600x600 Black wall mounted
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: WLONONWCRDZG1
- Βάρος(kg): 15.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 64.00cm x 64.00cm
- EAN: 5902560362893
122,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Back door construction | Steel |
| Back door key lock | No |
| Depth | 600 mm |
| Frame type | Closed |
| Front door construction | Tempered glass |
| Front door key lock | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 280 mm |
| Key lock | Yes |
| Material | Glass Steel |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Nuts included | Yes |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 4U |
| Rack rails | Yes |
| Removable back door | No |
| Removable front door | Yes |
| Removable side panels | Yes |
| Screws included | Yes |
| Side panel construction | Steel |
| Side panel key lock | Yes |
| Side panels included | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Temperature sensor | No |
| Type | Wall mounted rack |
| Width | 600 mm |
