









Extralink Fan panel 19", 4 fans, for rack cabinets, with thermostat
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Extralink
- Κωδικός: WLONONWCRDZA7
- Βάρος(kg): 5.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.40cm x 6.00cm x 50.00cm
- EAN: 5903148914718
160,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 129,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Built-in fan | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Housing material | Metal |
| Input voltage | 240 V |
| Number of fans | 4 fan(s) |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 510 mm |
| Package height | 330 mm |
| Package weight | 25 kg |
| Package width | 270 mm |
| Power source | AC |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 5 pc(s) |
| Rack capacity | 1U |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Type | Fan panel |
| Weight | 4.8 kg |
