



TP-Link Gigabit Multi-Mode Media Converter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TP-LINK
- Κωδικός: WLONONWCRAZC6
- Βάρος(kg): 0.45kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.50cm x 20.00cm x 17.00cm
- EAN: 6935364030438
72,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Cable types supported | Cat6 |
| Certification | FCC, CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 73 mm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s |
| Fiber ethernet cabling technology | 1000BASE SX 1000BASE-FX |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Fiber optic connector | SC |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 27 mm |
| Internal | Yes |
| LED indicators | Link Activity |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 550 m |
| Networking standards | IEEE 802.3z IEEE 802.3ab IEEE 802.3x |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 204 mm |
| Package height | 65 mm |
| Package weight | 440 g |
| Package width | 165 mm |
| Power consumption (typical) | 5.5 W |
| Product colour | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Wavelength | 850 nm |
| Width | 94.5 mm |
