



PLANET VC-234 bridge/repeater Network bridge Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Planet
- Κωδικός: WLONONWCRPOZ5
- Βάρος(kg): 0.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.60cm x 20.90cm x 9.90cm
- EAN: 4711213687112
200,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 161,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Depth | 86 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Form factor | 1U |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 26 mm |
| LED indicators | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3 IEEE 802.3x IEEE 802.3u |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Power consumption (typical) | 7.2 W |
| Power LED | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source type | DC |
| Product colour | Blue |
| Product type | Network bridge |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| RJ-11 ports quantity | 2 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 C |
| Weight | 368 g |
| Width | 155 mm |
