











Lindy 2 Port HDMI 4K30, USB 2.0 and Audio Cable KVM Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRPNR3
- Βάρος(kg): 1.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 18.00cm x 31.00cm
- EAN: 4002888423403
128,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 103,26€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio connections | Yes |
| Built-in display | No |
| Cable length | 0.9 m |
| Certification | CE, FCC |
| Depth | 70 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176200 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 25 mm |
| Keyboard port type | USB |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Manual | Yes |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mouse port type | USB |
| Number of computers controlled | 2 |
| Number of microphone inputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | No |
| Video port type | HDMI |
| Weight | 460 g |
| Width | 90 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Enterprise Windows 7 Home Premium x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows XP Home x64 Windows Vista Home Basic Windows 8 Windows 7 Home Basic Windows 7 Ultimate Windows 2000 Windows 8 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 7 Starter Windows V |
