











GPON optical network unit
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: WLONONWCROP33
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.70cm x 22.10cm x 5.60cm
- EAN: 0810177162230
92,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compliance certificates | CE Federal Communications Commission (FCC) Industry Canada (IC) |
| Depth | 76.5 mm |
| Downstream data rate | 2488 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Fiber optic connector | SC/APC |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 26.4 mm |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| ITU standards | G.984 |
| LED indicators | Power Status LAN |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -15 - 45 C |
| Power consumption (max) | 5 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Optical network unit (ONU) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Reset button | Yes |
| Rx wavelength (min) | 1490 nm |
| Switch layer | L2/L3 |
| Transmission distance (max) | 20 km |
| Tx power (max) | 5 dBmW |
| Tx power (min) | 1.5 dBmW |
| Tx wavelength (min) | 1310 nm |
| Upstream data rate | 1244 Mbit/s |
| VLAN support | Yes |
| Weight | 78 g |
| Width | 76.5 mm |
