




Νέο Προϊόν





Digitus 14 Slot Media Converter Chassis
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCROZWK
- Βάρος(kg): 6.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 40.00cm x 56.00cm
- EAN: 4016032307211
313,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 253,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| Country of origin | China |
| Depth | 231 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 485 x 231 x 90 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 90 mm |
| Number of slots | 14 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Power requirements | 85-265 VAC, 50/60 Hz, 1.2A |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 2U |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 85 C |
| UK Trade Tariff code | 85176200 |
| Width | 485 mm |
