













Lindy 4 Port HDMI 18G Splitter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRAPO5
- Βάρος(kg): 0.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.50cm x 18.30cm x 24.80cm
- EAN: 4002888382366
122,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 5 V |
| Certification | CE, FCC, REACH, California Proposition 65 |
| Compliance certificates | RoHS |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 63 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Height | 16 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 1 A |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 55 mm |
| Package height | 183 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 526 g |
| Package width | 248 mm |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Video out | 4x HDMI |
| Video port type | HDMI |
| Video ports quantity | 5 |
| Warnings | Avoid contact with liquid to prevent damage to the unit. Do not open the appliance housing to avoid electric shock. Ensure that the product is used in accordance with the manufacturer's recommendations. |
| Weight | 373 g |
| Width | 163 mm |
