
LevelOne Pendant Mount Bracket
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSMGJ
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4015867201435
111,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | LevelOne |
| Compatibility | FCS-3086 FCS-3087 FCS-3084 |
| Country of origin | China |
| Diameter | 11 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299020 |
| Height | 545 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Master (outer) case gross weight | 26 kg |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Master (outer) case length | 367 mm |
| Master (outer) case width | 560 mm |
| Package depth | 430 mm |
| Package height | 335 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.23 kg |
| Package width | 590 mm |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Type | Mount |
| Weight | 1.1 kg |
