























Ubiquiti Protect Network Video Recorder
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: CIPUBQREJ0007
- Βάρος(kg): 0.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.00cm x 42.00cm x 12.00cm
- EAN: 810010073051
408,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 329,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Built-in processor | Yes |
| Depth | 325 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10000 Mbit/s 1000 Mbit/s 100000 Mbit/s |
| Guarantee | G024M |
| HDD capacity | 4 GB |
| Height | 44 mm |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 C |
| Output current | 2 A |
| Power consumption (max) | 100 W |
| Power consumption (typical) | 75 W |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 1.7 GHz |
| Product colour | Grey |
| Rack mounting | Yes |
| RAID levels | 5 |
| RAID support | Yes |
| Video input channels | 4 channels |
| Warnings | Do not expose the device to moisture or extreme temperatures. The product must be disposed of properly in accordance with local regulations for the disposal of electronics. The appliance should be installed by a qualified professional. |
| Weight | 5.11 kg |
| Width | 442 mm |
