





Xiaomi Smart Camera C500 Spherical IP security camera Indoor 3200 x 1800 pixels Ceiling/Wall/Desk
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCROYKT
- Βάρος(kg): 0.41kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.90cm x 7.90cm x 11.80cm
- EAN: 6932554446871
77,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,57€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto-tracking | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in HDD | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | USB |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wireless |
| DC output current | 2 A |
| DC output voltage | 5 |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 79 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Field of view (FOV) angle | 110 |
| Form factor | Spherical |
| Guarantee | G024M |
| Height | 119 mm |
| HTTPS encryption | Yes |
| Infra-red wavelength | 940 nm |
| Live view | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Maximum resolution | 3200 x 1800 pixels |
| Minimum aperture number | 1.6 |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0 Android 8.0 Android 8.0 iOS 13 iOS 13 iOS 15 Android 13.0 Android 10.0 iOS 14 iOS 14 iOS 12 Android 14.0 Android 12.0 iOS 16 Android 9.0 Android 11.0 |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Desk |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 10 |
| Number of lenses | 5 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.45 mm (1 / 2.45") |
| Pan range | 0 - 360 |
| Placement supported | Indoor |
| Power source type | DC |
| Product colour | White |
| Remote viewing | Yes |
| Screws included | Yes |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Supported graphics resolutions | 3200 x 1800 |
| Tilt angle range | 0 - 110 |
| Total megapixels | 6 MP |
| Type | IP security camera |
| Video formats supported | H.265 |
| Video recording | Yes |
| Video streaming | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Web-based management | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11b |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Width | 79 mm |
