







Uniview IPC2328SB-DZK-I0 security camera Bullet IP security camera Outdoor 3840 x 2160 pixels Ceiling/wall
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSK88
- Βάρος(kg): 1.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 12.50cm x 13.00cm
- EAN: 6970333409457
918,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 740,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustment shutter speed | Auto/Manual |
| Alarm input channels | 1 |
| Alarm output channels | 1 |
| Angle of rotation | 360 |
| Audio formats supported | G.711 |
| Audio input channels | 1.0 channels |
| Audio output channels | 1.0 channels |
| Audio system | 2-way |
| Auto focus | Yes |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Bit rate range | 128 - 16000 Kbit/s |
| Bluetooth | No |
| Built-in HDD | No |
| Camera pan control | Yes |
| Camera shutter speed | 1 - 1/100000 s |
| Camera shutter type | Electronic |
| Camera tilt control | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired |
| DC output voltage | 12 |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 245 mm |
| Dynamic range | 120 dB |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Focal length range | 2.8 - 12 mm |
| Focus | Motorized |
| Form factor | Bullet |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Height | 72 mm |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Housing material | Metal |
| IK code | IK10 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| LED type | IR |
| Lens viewing angle, diagonal | 111 |
| Lens viewing angle, horizontal | 107.4 |
| Lens viewing angle, vertical | 54.2 |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Minimum illumination | 0.003 lx |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 50 m |
| Noise reduction | Yes |
| Noise reduction technology | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Number of cameras | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 60 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Pan range | 0 - 360 |
| Placement supported | Outdoor |
| Power consumption (max) | 10.5 W |
| Power source type | DC, PoE |
| Privacy masking | Yes |
| Product colour | White |
| Progressive scan | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Sample rate | 8 kHz |
| Sensor type | CMOS |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 56 dB |
| Smart IR | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) 3072 x 1728 352 x 288 720 x 576 704 x 288 2560 x 1440 1280 x 720 (HD 720) 3840 x 2160 640 x 360 |
| Supported network protocols | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS |
| Tilt angle range | 0 - 90 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Type | IP security camera |
| Video compression formats | M-JPEG H.265 H.264 |
| Video motion detection | Yes |
| Web browser | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 920 g |
| White balance | Outdoor Auto Sodium lamp Fine |
| Wi-Fi | No |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Width | 86 mm |
| Zoom capability | Yes |
