



















Ubiquiti G6 PTZ Spherical IP security camera Indoor & outdoor 3864 x 2160 pixels Ceiling/Wall/Pole
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: WLONONWCRPTKX
- Βάρος(kg): 2.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.20cm x 42.30cm x 14.70cm
- EAN: 0810177161486
543,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 437,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 350 |
| Audio system | 2-way |
| Bluetooth | No |
| Built-in HDD | No |
| Built-in light | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Compliance certificates | Industry Canada (IC) CE National Defense Authorization Act (NDAA) Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wired |
| Day/night mode | Yes |
| DC output voltage | 42.5, 57 |
| Diameter | 10.7 cm |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Form factor | Spherical |
| Frame rate | 30 fps |
| Guarantee | G024M |
| Height | 203.2 mm |
| Housing material | Aluminium Polycarbonate (PC) |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| IK code | IK04 |
| Image quality adjustment | HDR Brightness Contrast Sharpness |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Pet detection Face detection Human detection Vehicle detection |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| LED indicators | Yes |
| LED type | IR |
| Lens viewing angle, diagonal | 134.1 |
| Lens viewing angle, horizontal | 109.9 |
| Lens viewing angle, vertical | 56.7 |
| License plate recognition | Yes |
| Light sensor | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum resolution | 3864 x 2160 pixels |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| Noise reduction | Yes |
| Noise reduction technology | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Number of cameras | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 50 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8") |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Power consumption (max) | 24.5 W |
| Power source type | PoE |
| Privacy masking | Yes |
| Processor model | ARM Cortex-A53 |
| Product colour | White |
| PTZ control | Yes |
| Reset button | Yes |
| Screws included | Yes |
| Text caption overlay | Yes |
| Total megapixels | 8 MP |
| Type | IP security camera |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 1 kg |
| Wi-Fi | No |
| Zoom capability | Yes |
