



TP-Link Tapo Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TP-LINK
- Κωδικός: WLONONWCRDDCG
- Βάρος(kg): 0.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 21.00cm x 14.50cm
- EAN: 4895252501599
85,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 68,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto-tracking | Yes |
| Bluetooth | No |
| Built-in HDD | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Channel bandwidth | 2400 MHz |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wireless |
| DC output current | 0.85 A |
| DC output voltage | 9 |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 123 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Fixed focal length | 3.18 mm |
| Form factor | Dome |
| Frame rate | 30 fps |
| Guarantee | G024M |
| Height | 90 mm |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| LED type | IR |
| Lens viewing angle, horizontal | 360 |
| Lens viewing angle, vertical | 130 |
| Manual | Yes |
| Maximum aperture number | 1.61 |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting brackets included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Networking standards | IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11b |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| Number of cameras | 1 |
| Number of lenses | 1 |
| Number of sensors | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 60 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 780 g |
| Package width | 160 mm |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Power consumption (max) | 7.65 W |
| Power consumption (typical) | 3.75 W |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black White |
| Reset button | Yes |
| Screws included | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK WPA2-PSK 128-bit AES |
| Sensor type | CMOS |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported network protocols | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Total megapixels | 4 MP |
| Type | IP security camera |
| Video formats supported | H.264 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Width | 123.8 mm |
