





Olympia OC 1280P Bullet IP security camera Outdoor 1280 x 720 pixels Ceiling/wall
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OLYMPIA
- Κωδικός: WLONONWCRPRRO
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4030152059294
125,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 100,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Built-in HDD | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| DC output current | 5 A |
| Depth | 175 mm |
| Diameter | 6.5 cm |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 60 |
| Fixed focal length | 3.6 mm |
| Flash memory | 8000 MB |
| Form factor | Bullet |
| Frame rate | 30 fps |
| Guarantee | G024M |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Interface | RJ-45/WLAN |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Languages support | German English |
| LED type | IR |
| Master (outer) case gross weight | 12.2 kg |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case length | 400 mm |
| Master (outer) case width | 630 mm |
| Maximum resolution | 1280 x 720 pixels |
| Minimum illumination | 0.5 lx |
| Mobile operating systems supported | Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 Android 4.0 iOS 7.0 iOS 7.0 iOS 7.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 iOS 8.0 Android 5.0 Android 5.0 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 15 m |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 21 |
| Number of languages | 2 |
| Operating frequency | 868 MHz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 4 mm (1 / 4") |
| Package depth | 12 mm |
| Package height | 245 mm |
| Package weight | 1.09 kg |
| Package width | 195 mm |
| Placement supported | Outdoor |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption | 2500 mA |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Security algorithms | WPA2 WEP WPA |
| Sensor type | CMOS |
| Type | IP security camera |
| Video compression formats | H.264 |
| Video motion detection | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 350 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
