





Olympia IC 1285 Z IP security camera Indoor 1280 x 720 pixels Desk/Wall
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OLYMPIA
- Κωδικός: WLONONWCRPNC4
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4030152059652
146,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 118,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in HDD | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 100 mm |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 67 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Height | 120 mm |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Interface | RJ-45/WLAN |
| Languages support | English German |
| LED type | IR |
| Lens viewing angle, horizontal | 330 |
| Lens viewing angle, vertical | 80 |
| Master (outer) case gross weight | 10.2 kg |
| Master (outer) case height | 192 mm |
| Master (outer) case length | 425 mm |
| Master (outer) case width | 627 mm |
| Maximum resolution | 1280 x 720 pixels |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Mounting type | Desk/Wall |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 11 |
| Number of languages | 2 |
| Operating frequency | 868 MHz |
| Optical zoom | 3x |
| Package depth | 12.3 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 920 g |
| Package width | 167 mm |
| Placement supported | Indoor |
| Plug and Play | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Product colour | Silver |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Remote viewing | Yes |
| Security algorithms | WEP WPA |
| Supported video modes | 720p |
| Type | IP security camera |
| Video compression formats | H.264 |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 350 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11b |
| Width | 100 mm |
| Zoom capability | Yes |
