













LevelOne GEMINI Fixed Dome IP Network Camera, 4-Megapixel, H.265, 802.3af PoE, IR LEDs, Indoor/Outdoor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSOPM
- Βάρος(kg): 3.51kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.30cm x 20.00cm x 18.90cm
- EAN: 4015867235638
412,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 332,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Active tampering alarm | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Audio formats supported | PCM MP2L2 G.722.1 G.711 A-law G.711 -law G.726 |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Bluetooth | No |
| Browser supported | Internet Explorer 8 above,Safari 8.0 |
| Built-in HDD | No |
| Camera shutter speed | 1/3 - 1/100000 s |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) MicroSDHC MicroSDXC |
| Compliance certificates | RoHS |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| DC output voltage | 12 |
| DC-in jack | Yes |
| Diameter | 11.1 cm |
| Digital watermark | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Flip & mirror | Yes |
| Focus adjustment | 2.0 |
| Form factor | Dome |
| Frame rate | 30 fps |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Heartbeat | Yes |
| Height | 82 mm |
| IK code | IK10 |
| Image quality adjustment | Saturation Contrast Brightness Sharpness |
| Image stabilizer | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| IP address filtering | Yes |
| LED type | IR |
| Lens viewing angle, diagonal | 102 |
| Lens viewing angle, horizontal | 86 |
| Lens viewing angle, vertical | 46 |
| Master (outer) case gross weight | 608 g |
| Master (outer) case height | 568 mm |
| Master (outer) case length | 590 mm |
| Master (outer) case width | 345 mm |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum resolution | 2680 x 1520 pixels |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Mirror | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Networking standards | IEEE 802.1af |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| Noise reduction | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Number of cameras | 1 |
| Number of lenses | 1 |
| Number of users | 32 user(s) |
| Number of video streams | 3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 60 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Package depth | 134 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 530 g |
| Package width | 134 mm |
| Pallet net height | 150 cm |
| Pallet net length | 80 cm |
| Pallet net width | 120 cm |
| Password protection | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Portrait mode | Yes |
| Power consumption (max) | 8.5 W |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 10 W |
| Power source type | DC, PoE |
| Privacy masking | Yes |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Progressive scan | Yes |
| Protection features | Heat resistant Dust resistant Rain proof Snow resistant |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Resource CD | Yes |
| Screws included | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Supported graphics resolutions | 352 x 240 2304 x 1296 320 x 240 2688 x 1520 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 1280 x 720 (HD 720) 640 x 480 (VGA) |
| Supported network protocols | IPv4/v6, TCP/IP, UDP, RTP, RTSP, HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, SMTP, DHCP, PPPoE, UPnP,IGMP,SNMP |
| Text caption overlay | Yes |
| Time stamp overlay | Yes |
| Total megapixels | 4 MP |
| Type | IP security camera |
| Video formats supported | M-JPEG H.265 H.264 |
| Video motion detection | Yes |
| Video streaming | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 500 g |
| Wi-Fi | No |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
