
Foscam W5EP 5MP POE White IP Surveillance Camera
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: FOSCAM
- Κωδικός: CIPFSCKAM0057
- Βάρος(kg): 0.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 15.40cm x 14.30cm
- EAN: 6954836059401
92,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alert notification type | |
| Audio formats supported | ACC PCM |
| Audio system | 2-way |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | CE, RoHS, IP66, WEEE |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| DC output current | 1 A |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Flip & mirror | Yes |
| Focal length range | 3 mm |
| Form factor | Bullet |
| Frame rate | 25 fps |
| Guarantee | F024M |
| Height | 65 mm |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| LED type | IR |
| Length | 165 mm |
| Lens viewing angle, diagonal | 108 |
| Lens viewing angle, horizontal | 42,7 - 95,5 |
| Lens viewing angle, vertical | 53 |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Minimum aperture number | 2 |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Mounting type | Ceiling & wall mounting |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 20 m |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Number of lenses | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Placement supported | Outdoor |
| Power consumption (max) | 8 W |
| Power source type | DC, PoE |
| Product colour | White |
| Protection features | -, Waterproof |
| PTZ control | No |
| Remote access | P2P |
| Sensor type | CMOS |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 3840 x 2160 1920 x 1080 |
| Supported network protocols | IP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, RTSP |
| Supported video modes | 4K 1080p 720p |
| Total megapixels | 8 MP |
| Type | IP security camera |
| Video compression formats | H.264+ H.264 |
| Video motion detection | Yes |
| Weight | 0.5 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 65 mm |
| Zoom capability | Yes |
