

























Nedis WIFICO22CWT security camera Dome IP security camera Outdoor 1920 x 1080 pixels Ceiling/wall
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: nedis
- Κωδικός: WLONONWCRMP59
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 11.50cm x 16.50cm
- EAN: 5412810464531
118,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Antenna type | Internal |
| Bluetooth | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cable length | 3 m |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wireless |
| Day/night mode | Yes |
| Depth | 100 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Form factor | Dome |
| Frequency band | 2.4 - 2.483 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 110 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| LED indicators | Activity |
| LED type | IR |
| Lens viewing angle, horizontal | 104 |
| Lens viewing angle, vertical | 104 |
| Manual | Yes |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 1 |
| Number of lenses | 1 |
| Number of sensors | 1 |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Placement supported | Outdoor |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | DC |
| Product colour | White |
| Protection features | Waterproof |
| PTZ control | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Remote viewing | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Supported video modes | 1296p |
| Tilt angle range | 105 - 105 |
| Total megapixels | 2 MP |
| Type | IP security camera |
| Weight | 292 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 83 mm |
