





















Denver BC-250 video baby monitor 250 m White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRIAIF
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 20.00cm x 20.00cm
- EAN: 5706751078637
91,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Battery capacity | 600 mAh |
| Battery life (max) | 20 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Device type | Camera |
| Dimensions (WxDxH) | 60 x 19 x 120 mm |
| Display diagonal | 5.08 cm (2") |
| Display type | TFT |
| Energy saving mode | Yes |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Frequency range | 2412 - 2484 MHz |
| Guarantee | G024M |
| LED type | IR |
| Light colour | Infrared |
| Lost connection alert | Yes |
| Maximum indoor range | 50 m |
| Maximum outdoor range | 250 m |
| Maximum range | 250 m |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Motion sensor | Yes |
| Night mode | Yes |
| Night vision distance | 2 m |
| Noise detection | Yes |
| Number of languages | 13 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 4 mm (1 / 4") |
| Package depth | 76 mm |
| Package height | 144 mm |
| Package weight | 440 g |
| Package width | 182 mm |
| Power adapter included | Yes |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver | Yes |
| Rechargeable battery | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Smartphone support | No |
| Temperature sensor | Yes |
| Touchscreen | No |
| Transmitter | Yes |
| Video resolutions | 640 x 480 |
| Viewing angle | 50 |
| Voice activation | Yes |
| Voice Operated eXchange (VOX) | Yes |
