











Arenti GO3G Kit3 IP security camera Outdoor Ceiling
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Arenti
- Κωδικός: WLONONWCRP201
- Βάρος(kg): 0.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 6974935722105
111,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 4G standard | LTE |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| DC output current | 2 A |
| DC output voltage | 5 |
| Depth | 124 mm |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 138 mm |
| Live view | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Mobile network connection | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Night vision | Yes |
| Number of effective pixels (H x V) | 2304 x 1296 pixels |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 193 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.56 kg |
| Package width | 300 mm |
| Placement supported | Outdoor |
| Power source type | DC |
| PTZ control | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| SIM card slot | Yes |
| Total megapixels | 3 MP |
| Type | IP security camera |
| Video recording | Yes |
| Width | 134 mm |
