



Ubiquiti Rocket 5ac Lite 450 Mbit/s White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: WLONONWCRDWU4
- Βάρος(kg): 0.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.50cm x 20.00cm x 9.80cm
- EAN: 0810354022708
184,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 24 V |
| Antenna connector type | RP-SMA |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 84 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 100 10 |
| Flash memory | 16 MB |
| Frequency band | 5.15 - 5.875 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 37 mm |
| Input current | 0.5 A |
| Internal | No |
| Internal memory | 128 MB |
| LED indicators | Yes |
| Maximum data transfer rate | 450 Mbit/s |
| Modulation | 256-QAM |
| Mounting kit | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 80 C |
| Power consumption (typical) | 8.5 W |
| Product colour | White |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| VLAN support | Yes |
| Warnings | Do not open the appliance, it does not contain serviceable parts. Use the appliance in accordance with its intended use to avoid risk of injury. Keep the unit away from moisture and high temperatures. |
| Weight | 250 g |
| Wi-Fi data rate (max) | 450 Mbit/s |
| Width | 162 mm |
