



Ubiquiti PBE-5AC-620 bridge/repeater 1000 Mbit/s
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: WLONONWCRAI26
- Βάρος(kg): 10.71kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 71.50cm x 73.00cm x 22.00cm
- EAN: 810354022593
289,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 233,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna gain level (max) | 29 dBi |
| Dimensions (WxDxH) | 620 x 620 x 386 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Frequency band | 5 GHz |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Internal memory | 136 MB |
| LED indicators | LAN WLAN Power |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Power consumption (typical) | 8.5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Weight | 6.4 kg |
