







Mikrotik SXTsq Lite2 100 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MikroTik
- Κωδικός: WLONONWCRAZBI
- Βάρος(kg): 0.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.30cm x 4.10cm x 17.90cm
- EAN: 4752224004581
52,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 42,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | No |
| AC input voltage | 10 - 30 V |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Built-in processor | Yes |
| Depth | 129 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 |
| Flash memory | 16 MB |
| Guarantee | G012M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 34 mm |
| Internal | Yes |
| Internal memory | 64 MB |
| Maximum data transfer rate | 100 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 492 g |
| Package width | 255 mm |
| Power consumption (max) | 5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | White |
| WAN connection | Ethernet (RJ-45) |
| Weight | 295 g |
| Width | 129 mm |
