















Ubiquiti UniFi ECS-Aggregation Managed L2/L3 1U Grey
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: SWTUBQZAR0069
- Βάρος(kg): 17.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 76.50cm x 21.50cm x 59.50cm
- EAN: 810084697139
5.709,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 4.604,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | No |
| Broadcast storm control | Yes |
| Depth | 496 mm |
| DHCP features | DHCP relay DHCP guarding DHCP snooping |
| Flow control support | Yes |
| Form factor | 1U |
| Forwarding rate | 2300 Mpps |
| Guarantee | G024M |
| Height | 43.7 mm |
| IGMP snooping | Yes |
| Jumbo frames support | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| Loop protection | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Multicast support | Yes |
| Number of power supply units | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 C |
| Port mirroring | Yes |
| Power consumption (max) | 340 W |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Grey |
| QSFP28 ports quantity | 6 |
| Rack mounting | Yes |
| SFP28 ports quantity | 48 |
| Switch layer | L2/L3 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 3600 Gbit/s |
| Throughput | 1800 Gbit/s |
| Weight | 9.9 kg |
| Width | 442.4 mm |
