











Shelly LAN Switch Smart switch Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Shelly
- Κωδικός: WLONONWCRJFXR
- Βάρος(kg): 0.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.20cm x 6.10cm x 25.80cm
- EAN: 3800235266830
81,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Depth | 96 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 59 mm |
| Housing material | Plastic |
| Indicator type | LED |
| Installation type | DIN-rail |
| Number of modules | 1 |
| Package type | Box |
| Power consumption (typical) | 1 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Smart switch |
| Weight | 87 g |
| Width | 53 mm |
