













Ruijie Networks RG-NBS3100-8GT2SFP-P-V2 network switch Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Metallic
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ruijie
- Κωδικός: WLONONWCRORSF
- Βάρος(kg): 2.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 9.00cm x 30.50cm
- EAN: 6976915000739
515,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 415,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Access Control List (ACL) rules | 1200 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cables included | Power |
| Cloud-managed | Yes |
| Compliance certificates | CE Federal Communications Commission (FCC) |
| Depth | 300 mm |
| Fanless | Yes |
| Forwarding rate | 14.88 Mpps |
| Guarantee | G024M |
| Height | 44 mm |
| IGMP snooping | Yes |
| Input current | 2 A |
| Installed SFP modules quantity | 2 |
| Jumbo frames | 9216 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| Mounting brackets included | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Number of VLANs | 4094 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 359 mm |
| Package height | 94 mm |
| Package weight | 2 kg |
| Package width | 401 mm |
| Packaging content | Rubber Feet x 4 Power Cord Retainer Clip Management Software Pre-installed on the device. Yellow/Green Ground Wire |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 53.5 V |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 8 |
| Power saving mode (EEE) | Yes |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Metallic |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| Reset button | Yes |
| Screws included | Yes |
| Stackable | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Surge protection | Yes |
| Surge protection voltage | 6 kV |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 20 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 125 W |
| Virtual LAN features | Voice VLAN |
| VLAN support | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 205 mm |
