



















Ruijie Networks RG-ES206MG-P network switch Managed L2 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Power over Ethernet (PoE) Desktop/Wall-Mounting Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ruijie
- Κωδικός: WLONONWCRPOXS
- Βάρος(kg): 1.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 22.00cm x 6.50cm
- EAN: 6976915003303
287,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 231,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | Yes |
| AC input frequency | 47/63 Hz |
| AC input voltage | 90 - 264 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Broadcast storm control | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| DC input voltage | 54 V |
| Depth | 90.8 mm |
| DHCP features | DHCP snooping DHCP client |
| Flash memory | 4 MB |
| Flow control support | Yes |
| Form factor | Desktop/Wall-Mounting |
| Forwarding rate | 33.75 Mpps |
| Guarantee | G024M |
| Height | 28 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 1.5 A |
| Jumbo frames | 9216 |
| Jumbo frames support | Yes |
| MAC address table | 4000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| Networking standards | IEEE 802.1Q IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Number of VLANs | 16 |
| Operating altitude | -500 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package weight | 1.39 kg |
| Port mirroring | Yes |
| Power consumption (max) | 75.5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power saving mode (EEE) | Yes |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | No |
| SFP+ module slots quantity | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 45 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 70 W |
| VLAN support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 490 g |
| Width | 172 mm |
