



PLANET Industrial 2-port 10/100/1000T Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Planet
- Κωδικός: WLONONWCRCGSY
- Βάρος(kg): 3.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 55.00cm x 9.00cm
- EAN: 4711605284769
196,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cable types supported | Cat3 Cat6 Cat5 Cat5e Cat4 |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T 100BASE-TX 1000BASE-T |
| DC input voltage | 12 - 56 V |
| Depth | 70 mm |
| DIN rail mounting | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 105 mm |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| LED indicators | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3at IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3af |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 75 C |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Product colour | Blue |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 75 C |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 280 g |
| Width | 30 mm |
